Szanowni Klienci !

Biuro Podróży AGA TOUR serdecznie zaprasza do przeżycia wspólnej przygody na turystycznych szlakach. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych, zakładowych, masowych imprez aktywnego wypoczynku dla grup dzieci, młodzieży i dorosłych, organizacją zorganizowanych imprez szkoleniowych, integracyjnych, pobytów motywacyjnych itp.

Proponujemy uczestnictwo w wycieczkach dostosowanych do potrzeb i możliwości uczniów, przygotowanych z myślą o odpoczynku od codziennych zajęć, a także zabawie i edukacji przez poznanie i doświadczanie.

Nasze Biuro legitymuje się Zaświadczeniem o wpisie do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 782 oraz posiada wymagane prawem Gwarancję Bankową Nr 4/G/Sd/2021 obowiązującą od 17.09.2021 do 16.09.2022 r. na rzecz klientów.

Z przyjemnością więc prezentujemy najnowsze wersje programów. Z myślą o Was i Waszych podopiecznych przygotowaliśmy różne propozycje wycieczek szkolnych, krajowych i zagranicznych, które corocznie spotykają się z uznaniem kadry nauczycielskiej oraz uczniów.
Jesteśmy elastyczni - wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom chętnie dostosujemy się do indywidualnych życzeń i zrealizujemy każdy, nawet nietypowy program. Pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie - pomagamy w opracowaniu trasy, możemy korygować naszą ofertę lub tworzyć nową, zgodną z zainteresowaniami uczniów lub profilem klasy.

Zwracając się bezpośrednio do nas uzyskacie Państwo fachową obsługę i korzystną cenę.
Wycieczki realizowanie są w oparciu o własny transport - dzięki temu obniżamy koszty organizacji wycieczek i jesteśmy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjne ceny. Oferujemy luksusowe autokary do wynajmu tak na wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne, dla większych i małych grup, spełniające surowe normy Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Zawsze też zapewniamy opiekę kompetentnych, doświadczonych pilotów, potrafiących świetnie współpracować z młodzieżą szkolną, czuwających nad prawidłowym przebiegiem imprezy.

Zapewniamy upusty bądź dopuszczamy negocjację cen i warunków imprez.


Agnieszka Romanowska / BP Aga Tour /
Leszek Borkowski / Euro Trans /